مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

بهار تقريبا چند روز ديگر از راه مي‌رسد و حال و هواي تازه‌اي به زندگي‌مان مي‌بخشد؛ احساس تغيير مي‌كنيم و البته اين تغيير شامل لباس‌هاي‌مان هم مي‌شود. كمدمان را از لباس‌هاي گرم و زمستانه خالي مي‌كنيم و به فكر لباس‌هاي بهاره هستيم....

 

 ترجمه:مريم اميدي

 

 يكي از اولين و پركاربردترين پوشاك براي خانم‌ها، بلوزهاي بهاره است. طراحان لباس بهترين و راحت‌ترين جنس براي بلوزهاي زنانه در فصل بهار را نخ يا كتان مي‌دانند. اگر قصد داريد چند بلوز زنانه ومردانه اسپرت يا كمي رسمي به لباس‌هاي بهاره‌تان اضافه كنيد قبل از آن، اين مطلب را بخوانيد كه گلچيني از آخرين طرح‌هاي به روز و بهاره امسال است. شايد بين اين مدل‌ها، طرح و جنس دلخواهتان را پيدا كرديد و خريد برايتان آسان‌تر شد.

1 بلوزي راحت و رسمي

گل‌هاي ريز قرمزرنگ در اولين نگاه، تداعي‌كننده فصل بهار است. آستين‌هاي كوتاه برگردان و دكمه‌هاي ريز كه تا قسمت يقه هم بسته مي‌شود به اين بلوز كمي حالت رسمي هم داده است به طوري كه به راحتي مي‌توانيد آن را با يك دامن جين يا هر جنس ديگري ست كنيد. پيشنهاد ما، استفاده از يك كمربند تقريبا باريك با رنگ زمينه بلوزتان است.

2.بلوزي با احساس راحتي

اين بلوز بهاره در دو رنگ سفيد و مشكي طراحي شده است. كمي حالت گشاد دارد اما به شما احساس راحتي مي‌دهد چرا كه جنس آن نخ خالص است و مناسب اين فصل. تركيب آن با شلوارهاي جين راسته يا پارچه‌اي حالت بسيار جذابي ايجاد مي‌كند.

3.بلوزي براي شيك بودن

نوبت به انتخاب بهاره براي خانم‌هايي است كه دوست دارند بلوزي بپوشند كه كمتر حالت اسپرت داشته باشد. اين بلوز با جنس ساتن اين قابليت را دارد كه با شلوار و دامن ست شود و همچنين كمي شما را از حالت اسپرت در بياورد. پيشنهاد ما پوشيدن اين بلوز كمي رسمي با دامن كوتاه و تنگ است كه بسيار شما را شيك مي‌كند اما اگر دنبال آزادي بيشتري در لباس‌تان هستيد، مي‌توانيد اين بلوز را با شلوار هم بپوشيد.

4.بلوزي كه شلوار مي?خواهد

اين بلوز ژرسه هم جزو انتخاب كساني است كه به حالت رسمي‌تر علاقه دارند و البته مشكلي با چين‌هاي پر و زياد ندارند. تركيب اين بلوز شيك با يك شلوار پارچه‌اي مشكي و يك كمربند باريك به همان رنگ در اينكه شما شيك شده‌ايد، شكي باقي نمي‌گذارد. مي‌توانيد در ميهماني‌هايي كه در فصل ديد و بازديد به وفور وجود دارد از اين بلوز استفاده كنيد.

  

5 بلوزي براي اضافه وزن

داشتن پيله‌هاي ريز جلوي بلوزهاي زنانه در بهار امسال يكي ديگر از مدها را شامل مي‌شود كه مورد مناسبي براي افرادي است كه كمي چاق هستند چون خود به خود اين بلوز كمي‌ حالت گشاد دارد اما در قسمت آستين از مچ تا يك وجب به بالاتر تنگ و بعد دوباره گشاد مي‌شود. اين بلوز قابليت هماهنگ شدن هم با شلوار و هم دامن را دارد.

6.چهارخانه?اي‌مردانه

بهار امسال يكي از جديدترين طرح‌هاي مردانه، مدل‌هاي چهارخانه است كه البته در طرح‌ها و رنگ‌هاي متفاوت مي‌توانيد آن را ببينيد، چهارخانه‌هاي ريز و درشت. اين بلوزهاي مردانه يك كاربرد ديگر هم دارند، مي‌توانيد مانند عكس از زير يك تي‌شرت بپوشيد و روي آن يكي از اين بلوزهاي مردانه را امتحان كنيد. در ضمن طرح چهارخانه يكي از طرح‌هاي طراحان آمريكايي است.

  

7.بلوزي با رنگ آرامش

رنگ آبي، خاكستري ملايم همراه با طرح‌هاي راه‌راه نامحسوس، همچنين مدل يقه گشاد و آزاد و آستين‌هاي كمي شل و رها و در نهايت كمري كه اين بلوز دارد براي هر خانمي در فصل بهار انتخاب مناسبي است، اما توصيه مي‌كنيم اگر كمي هم چاق هستيد از پوشيدن بلوزهايي كه كمر دارند پرهيز كنيد.

8.مردان اسپرت پوش

دومين طرح مردانه از جنس كتان است كه بين آقايان به خاطر خنكي و سبكي طرفداران زيادي دارد كه البته به خاطر جنس لطيف آن مي‌توانيد هم در نوع آستين بلند و هم از نوع ‌آستين كوتاه آن استفاده كنيد. بلوزهاي كتان يكي از بهترين گزينه‌ها براي ست كردن با شلوار جين هستند، يك تيپ كاملا اسپرت.
 

9 بلوزي با دو كاربرد

مدل بعدي كمي حالت مردانه دارد و بيشترين كاربرد آن همراه با شلوارهاي پارچه‌اي است. اين نوع بلوز را مي‌توانيد هم روي شلوارـ مانند عكس ـ و هم داخل شلوار استفاده كنيد. ويژگي‌ ديگر اين لباس‌ها داشتن جيب و دكمه‌هاي زياد و ريز است.

منبع:suisses.fr

 

 


نوشته شده در دوشنبه 1390/1/29ساعت 13:33 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog